Phone: +(98) 21-86092055       Email: ivaz@activtek.ir 

معرفی شرکت ایواز

 

شرکت ایواز ، با بیش از 1 دهه سابقه فعالیت در کشور سیستم فوق پیشرفته ای پاکسازی و میکروب زدایی هوا و سطوح را معرفی مینماید. بر خلاف دستگاه های موجود در بازار که همگی پرتابل هستند، دستگاه های شرکت ما در کانال های تاسیساتی و در سیستم هواساز و فن کویل نصب می گردند. کانال های تاسیساتی در ساختمان یکی از آلوده ترین فضاهای موجود درآن ساختمان می باشد. کانال های تاسیساتی خود می تواند محیطی برای رشد میکروب ها و باکتری ها باشد. دستگاه های Induct با نصب در درون کانال ها باعث از بین بردن آلودگی های داخل کانال می شوند و به این ترتیب هوایی که از داخل کانال وارد محیط می شود، هوای پاکسازی شده و عاری از هر گونه میکروب می باشد. به این ترتیب هوایی که به داخل محیط وارد می شود، از ریشه پاکسازی می شود. در محیط هایی مانند بیمارستان که حساسیت نسبت به آلودگی و آلاینده های محیطی بسیار بالاست، دستگاه های Induct  بسیار مفید خواهند بود. همان طور که دستگاه های Induct این شرکت در بسیاری از بیمارستان های اروپا و امریکا مانند بیمارستان Clevedon در  Somerset انگلستان ، بیمارستان La Paz  در مادرید اسپانیا، بیمارستان Sirio Lebanes  در برزیل و .... نصب شده است. تفاوت های دستگاه های پرتابل موجود در بازار و دستگاه های Induct شرکت ایواز در ذیل به اختصار آمده است:

تفاوت دستگاه های موجود در بازار با سیستم ActivTek

شرکت ایواز نماینده شرکت ActivTek در ایران برای اولین بار در کشور سیستم فوق پیشرفته ی پاکسازی و میکروب زدایی هوا و سطوح را معرفی مینماید. بر خلاف دستگاه های موجود در بازار که همگی پرتابل هستند، دستگاه های شرکت ما در کانال های تاسیساتی و در سیستم هواساز و فن کویل نصب می گردند. کانال های تاسیساتی در ساختمان یکی از آلوده ترین فضاهای موجود درآن ساختمان می باشد. کانال های تاسیساتی خود می تواند محیطی برای رشد میکروب ها و باکتری ها باشد. دستگاه های Induct با نصب در درون کانال ها باعث از بین بردن آلودگی های داخل کانال می شوند و به این ترتیب هوایی که از داخل کانال وارد محیط می شود، هوای پاکسازی شده و عاری از هر گونه میکروب می باشد. به این ترتیب هوایی که به داخل محیط وارد می شود، از ریشه پاکسازی می شود. در محیط هایی مانند بیمارستان که حساسیت نسبت به آلودگی و آلاینده های محیطی بسیار بالاست، دستگاه های Induct  بسیار مفید خواهند بود. همان طور که دستگاه های Induct این شرکت در بسیاری از بیمارستان های اروپا و امریکا مانند بیمارستان Clevedon در  Somerset انگلستان ، بیمارستان La Paz  در مادرید اسپانیا، بیمارستان Sirio Lebanes  در برزیل و .... نصب شده است. تفاوت های دستگاه های پرتابل موجود در بازار و دستگاه های Induct شرکت ایواز در ذیل به اختصار آمده است:
•    دستگاه های ما دارای تکنولوژی هوشمند منحصر بفردی است که در این دستگاه ها همزمان از دو نوع تکنولوژی یونیزاسیون و اثر فتوکاتالیستی لامپ های UV استفاده می شود. در صورتی که دستگاه های پرتابل موجود در بازار عموما تنها از تکنولوژی یونیزاسیون استفاده کرده اند. براساس تحقیقات انجام شده در دانشگاه Cincinnati تحت نظر Dr Sergey Grinshpun استفاده همزمان این دو تکنولوژی با هم باعث کاهش و غیرفعال کردن 99% آلاینده ها و میکروب های موجود در محیط در کمترین زمان می باشد. در صورتی که یونیزاسیون کردن محیط به تنهایی چنین بازدهی را ندارد. . با این تکنولوژی پلاسمایی ایجاد می شود که این پلاسما در کل محیط و فضای داخل اتاق منتشر و باعث پاکسازی کل محیط می شود. مثلا یک اتاق عمل را در نظر بگیرید، پلاسمای منتشر شده علاوه بر هوا بر روی تخت عمل و تجهیزات پزشکی و سطح نیز می نشیند و فضا را به محیطی امن و سالم تبدیل


 می کند. در کل می توان گفت دستگاه های ما علاوه بر هوا به پاکسازی سطوح بخصوص شیارها و مکان هایی که دسترسی به آن ها دشوار است، نیز می پردازد.
•    تمام دستگاه های پرتابل موجود در بازار از فیلترهای مختلفی مانند فیلتر هپا استفاده کرده اند. این فیلترها بعد از مدتی کثیف و آلوده می شوند و حتما باید تعویض شوند که این کار اصلا مقرون به صرفه نیست. در صورتی که در سیستم ما به هیچ نوع فیلتری نیاز نیست و با لایه نشانی نانو ذرات فلزات نادر از جذب آلودگی در لوله های مسیر جلوگیری می شود که این مسئله راندمان و کارایی دستگاه را بالا می برد.
•    دستگاه های موجود در بازار بر پایه یک تکنولوژی منفعل عمل می کند و نیاز دارد تا هوای آلوده به دستگاه برسد و از طریق فیلتر آلاینده های آن کم شود. همچنین برای چنین تکنولوژی گردش هوا مهم است. در صورتی که دستگاه های ما دارای تکنولوژی هوشمندی می باشد که  ذرات نانو خود به سراغ هوای آلوده می روند و هوای آلوده را از بین می برند.
•    دستگاه های این شرکت دارای خروجی ازن قابل تنظیم می باشند. که این مورد در فضاهای بدبو و پرگرد و غبار بسیار مفید است و در کل هر گونه بو و دود قابل مشاهده و گرد وغبار را از بین می برد.
•    برخلاف دستگاه های موجود در بازار که همگی مخزن آب یا ماده ی شیمیایی دارند، دستگاه های ما نیاز به مخزن آب ندارند. این تکنولوژی هوشمند از رطوبت موجود در هوا استفاده می کند.
•    دستگاه های این شرکت، با تنوع بیش از 30 مدل برای محیط های مختلف با مقدار CFM متغیر انتخاب می شود. که برای مکان های مختلف مانند فضاهای صنعتی – تجاری، بیمارستان ها، انبارهای میوه، رستوران ها، پارکینگ های طبقاتی و .... از دستگاه های مناسب با مختصات همان محیط طراحی و استفاده می شود.
•    دستگاه های موجود در بازار متراژ محدود و کمی را پوشش می دهند در صورتی که دستگاه های ما برای فضاهای بسته با متراژهای نامحدود مانند فضاهای صنعتی کاربرد دارد و هرگونه بو، دود و آلاینده های میکروبی را از بین می برد.
در فضاهایی که سیستم کانال کشی ندارند، شرکت دستگاه های پرتابل را پیشنهاد می کند. این دستگاه ها مانند دستگاه های Induct  متراژ وسیعی را پوشش می دهند. سرعت فن قابل تنظیم دارند. با استفاده از خروجی ازن هر گونه بو، دود و گرد وغبار را از بین می برند.

 

 

01.jpg02.jpg03.jpg04.jpg05.jpg06.jpg07.jpg08.jpg09.jpg10.jpg11.jpg