Phone: +(98) 21-86092055       Email: ivaz@activtek.ir 

حمل و نقل

 

 مطمئناً برای هر کسی این نگرانی ایجاد شده است که آیا پس از پیاده شدن از هواپیما، اتوبوس و یا قطار بیماری واگیر داری به شما سرایت کرده و بیمار خواهید شد یا خیر. خطر انتقال بیماری و عفونت از هوای بازیافت شده موجود در فضاهای بسته حمل و نقل بسیار بالاست، مگر اینکه هوا بصورت مداوم و پی در پی ضد عفونی (و نه فقط فیلتر) شده و سطوح نیز کاملاً تمیز شوند. کل سیستم حمل و نقل نیز (از بخش پذیرش مسافرین تا تحویل چمدان ها و غیره) در معرض خطر قرار دارد. و همچنین در بخش های ورودی بین المللی احتمال انتشار بیماری جدی و خطرناک بسیار جدی و به حقیقت نزدیک است. سیستم های سنتی تهویه، هوا را ضد عفونی نمی کنند. تکنولوژی اکتیوتک که کارایی آن در فضا به اثبات رسیده است، راهکاری پایدار و مناسب برای تصفیه پیوسته است.

برطرف کردن کاستی های موجود در سیستم های HVAC

ارائه راهکارهای مقیاس پذیر و هزینه های عملیاتی پایین

ارائه راهکارهای مقیاس پذیر و هزینه های عملیاتی پایین

حذف حداکثر 99.99 درصد از عوامل بیماری زای موجود در هوا و سطوح

ضد عفونی کردن گازهایی که باعث ایجاد بوهای نامطبوع می شوند

مطبوع کردن فعالانه هوای داخلی بصورت طبیعی و ایمن


بهبود تجربه سفر با هوایی پاک تر

هیچ راه گریزی از این حقیقت وجود ندارد که سیستم های حمل و نقل مشترک، منبع اصلی بیماری و انتشار آن می باشد. اما خوشبختانه دیگر نیازی نیست سفرهای هوایی و یا زمینی فراوان شما ناخوشایند و همراه با بوهای نامطبوع (و یا بدتر از آن در معرض پاک کننده های شیمایی که خود آنها باعث بروز آلرژی و VOC ها می شوند) و منبعی برای انتشار بیماری ها باشند. تکنولوژی مدرن به گونه ای توسعه داده شده است تا بتواند هوای داخلی را بصورتی ایمن، تصفیه نماید. این تکنولوژی که در ایستگاه های فضایی (که چالش برانگیزترین محیط بسته به شمار می آیند) بصورت موفقیت آمیزی آزمایش قرار گرفته است و برای تولید هوای مطبوع، پاک و طبیعی استفاده می شود. این تکنولوژی هم اکنون بصورت افزونه ای برای سیستم های تهویه استاندارد با نتایجی فوری و مثبت برای شما و مسافرین قابل ارائه می باشد.

مشکل حل شد

تکنولوژی انقلابی RCI اکتیوتک، به دلیل توانایی منحصر بفرد خود در حمله و نابودی خطرات گازی و باکتریایی حائز اهمیت است. این تکنولوژی با استفاده از حداکثر پنج فرآیند طبیعی، شرایط مطبوع هوای بیرونی را بصورت ایمن و پایدار در محیط های داخلی بازسازی می کند. همچنین میزان موثر بودن RCI در کاستن تجمعات میکروارگانیسم ها در مقایسه با راهکارهای شیمیایی و فیلترینگ اثبات شده است. این تکنولوژی، برخلاف سیستم های فیلترینگ، بصورت فعال و با استفاده از دو نوع فرآیند یونیزاسیون برای کاهش ذرات معلق، یک لامپ فرابنفش و یک کاتالیزور برای تولید اکسید کننده هایی بر پایه هیدروژن و اکسیژن (که سازگار با محیط زیست هستند)، اقدام به از بین بردن بوها و کاهش آلاینده های میکروبی می کند. هیچ تکنولوژی و سیستم دیپر قادر به انجام این کار نیست.


مطالعات موردی

اتوبوس های میان شهری – آمریکای لاتین

مسئولین شرکت اتوبوسرانی واقع در برزیل و مکزیک از دستگاه های سفارشی Ductstation اکتیوتک، که بصورت سفارشی برای آنها طراحی شده بود، به منظور از بین بردن بوهای سرویس های بهداشتی و بوهای ساطع شده از غذا هنگام طبخ در آشپزخانه های کوچک موجود در این اتوبوس ها استفاده کردند. دو دستگاه در هر اتوبوس، بصورت ایمن و مقاوم در برابر لرزش های در حین حرکت خودرو، نصب گردید.

نتایج: شرکای ما پس از مشاهده نتایج آزمایشات و بهبود کیفیت هوا و رضایت مشتریان بسیار خشنود شدند. پلاسمای RCI اکتیوتک در حین سفرهای بین شهری هوا را تصفیه می کند.

فرودگاه بین المللی مکزیکو سیتی – مکزیک

شلوغ ترین فرودگاه آمریکای لاتین (که قطبی پویا در صنعت حمل و نقل هوایی با بیش از 30 میلیون مسافر به شمار می رود) با چالش های سختی برای از بین بردن بو و سایر آلاینده های موجود در آن روبرو بود. مسئولین این فرودگاه در نظر داشتند تا مشکلات ناشی از بوهای نامطبوع را در ترمینال قدیمی (بخصوص در سرویس های بهداشتی که آلودگی در آن بسیار بالا بود) برطرف کنند و همچنین راهکارهای فعالانه ای را برای تصفیه هوا در محیط های عمومی واقع در ترمینال در حال تاسیس خود مورد استفاده قرار دهند. 185 دستگاه Ductstation Box در سرویس های بهداشتی ترمینال قدیمی و همچنین 500 دستگاه Induct 5000 و Induct 10000 در داخل AHU های موجود در ترمینال جدید و همچنین قدیم نصب گردید.

نتایج: با کمک تکنولوژی RCI، بوهای نامطبوع موجود در سرویس های بهداشتی از بین رفت و خدمات بسیار بهتری برای مسافرین حاصل شد. انتشار ذرات در اماکن عمومی بطور قابل ملاحظه ای کاسته شد و در نتیجه کیفیت هوای داخلی بهبود یافت و با کاهش خطرات آلودگی، آسایش و سلامتی برای مسافران بین المللی این فرودگاه فراهم شد.

01.jpg02.jpg03.jpg04.jpg05.jpg06.jpg07.jpg08.jpg09.jpg10.jpg11.jpg