Phone: +(98) 21-86092055       Email: ivaz@activtek.ir 

سایر

 

 هر فضایی که دارای آلاینده، باکتری، گازهای تولید کننده بوهای نامطبوع و یا حتی گرد و خاک معمولی باشد، می تواند از اکتیوتک بهره ببرد. تکنولوژی فعال RCI اکتیوتک، هم قادر به بهبود کارایی سیستم فیلترینگ در دستگاه های HVAC موجود بوده و همچنین دارای دستگاه هایی برای استفاده مستقل و آسان می باشد. اکتیوتک، تنها تصفیه کننده فوتوکاتالیستی است که با بکارگیری حداکثر پنج فرآیند طبیعی، اقدام به بازسازی شرایط هوای آزاد در محیط داخل بصورت ایمن (برخلاف سیستم های دیگر که منتظر می مانند تا هوا از میان آنها عبور کند) می نماید. همچنین این تکنولوژی، برخلاف سیستم های فیلترینگ، هوا و همچنین سطوحی را که مواد شیمیایی قادر به ضد عفونی کردن آن نیستند، پاکسازی می کند.

بهبود عملکرد سیستم فیلترهای هوای موجود

پاکسازی و ضدعفونی مداوم و فعالانه

کاهش هزینه های گزاف مواد پاک کننده شیمیایی

مقیاس پذیری کامل برای فضاهای کوچک و کل ساختمان

حذف حداکثر 99.99 درصد از عوامل بیماری زاای موجود در هوا و سطوح

ضد عفونی کردن میکروب های پنهان و از بین بردن بوهای نامطبوع


اکتیوتک کیفیت هوای داخلی را در سطح جهانی بهبود می بخشد

در زیر فهرستی اجمالی از بخش های تجاری گوناگون، که شرکت اکتیوتک بصورت شبانه روزی اقدام به کاهش آلاینده ها و رضایتمندی مشتریان آن ها می نماید، مشاهده می کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی لینک ها کلیک کنید:

متل ها، مراکز همایش، سالن های تئاتر و سینما، باشگاه های بدنسازی و مراکز خرید

منازل و مجتمع های مسکونی، ساختمان های اداری، بنگاه ها و بانک ها

صنایع سبک و سنگین، انبار و لجستیک

میوه و سبزیجات، پرورش گل، فرآورده های لبنی و گوشتی، نوشیدنی

بیمارستان ها، کلینیک ها، دندانپزشکی ها، آسایشگاه ها و آمبولانس ها

رستوران ها، غذاهای بیرون بر و فست فود، فروشگاه های مواد غذایی و سوپرمارکت ها

در ادامه به چهار مطالعه موردی در زمینه کاربرد تکنولوژی تصفیه آلاینده ها و کاهش بوهای نامطبوع اکتیوتک در زمینه های مختلف اشاره شده است.


 

مطالعات موردی

مدارس، دانشگاه ها و مهد کودک ها

 

ریه های کودکان تا زمانی که به سنین 6 تا 8 سالگی برسند، همچنان در حال رشد است. در این مدت، ریه ها به راحتی می توانند بر اثر آلودگی و یا عفونت آسیب ببینند. کودکان تقریباً چهار برابر بیشتر از بزرگسالان (نسبت وزنی بدن) هوا تنفس می کنند. این بدین معناست که کودکان آلودگی های بیشتری را نسبت به بزرگسالان به بدن خود وارد می کنند.

مراکز نگهداری کودکان و مدارس معمولاً با چالش ها و مشکلات مرتبط با کیفیت هوای داخلی روبرو هستند، چرا که افراد بسیاری در یک فضای کوچک تجمع کرده، ساختمان ها قدیمی بوده و یا بودجه های تعمیرات و نگهداری آن ها بسیار پایین است. هوایی که دارای کیفیت پایین باشد می تواند منجر به افزایش انتشار بیماری های واگیردار شود و سبب ناراحتی هایی از قبیل گرفتگی گلو و سرفه در میان کودکان و بزرگسالان گردد.

اکتیوتک برای حل این مشکل، راهکارهایی را با استفاده از دستگاه هایی نظیر AP3001 ارائه می کند که به راحتی نصب شده و برای تصفیه هوا بصورت ایمن و فعال با استفاده از تکنولوژی RCI قابل استفاده می باشد.

کاهش بو و ضد عفونی کردن سرویس های بهداشتی

 

هر جا که دستشوئی و سرویس های بهداشتی وجود داشته باشد، قطعاً دارای باکتری و بوهای نامطبوع نیز خواهد بود. در حالی که سیستم های دیگر، بر عبور هوای آلوده از داخل فیلترها به منظور تصفیه آن تکیه دارند، هنگام استفاده از اکتیوتک دیگر نیازی نیست صبر کنید تا هوا از میان فیلتر عبور کند: هوا بصورت فعالانه به آلودگی رسیده و حتی سطوح را نیز ضدعفونی خواهد نمود (سطوح در دسترس و قابل رویت و همچنین سطوحی که برای تمیز کردن در دسترس نیستند). دیگر نیازی نیست تا بوهای نامطبوع را با استفاده از خوشبو کننده های شیمیایی و آلرژی زا پنهان کنید: تکنولوژی RCI اکتیوتک با استفاده از حداکثر پنج فرآیند طبیعی، تجمع میکروارگانیسم ها را بصورت شبانه روزی و سازگار با محیط زیست و بدون استفاده از هیچ گونه فیلتر کاهش می دهد. اکتیوتک راهکارهایی را با استفاده از دستگاه های متنوع خود (دستگاه های مستقل تا دستگاه های قابل نصب در داکت ها) ارائه می کند که نصب آنها بسیار آسان و سریع بوده و همچنین به نتایجی دست می یابد که هیچ سیستم سنتی (فیلتری) قادر به انجام آن نیست.

کانتینر و یا کامیون های سردخانه ای  

 

هنگامی که محصولات غذایی فاسد شدنی در محیط های بسته انتقال داده می شوند، هر آلاینده ای که در آنجا وجود داشته باشد می تواند به این محصولات صدمه جدی وارد کند. علاوه بر این، بوهای شدیدی که از بیشتر این محصولات منتشر می شود، می تواند کالاهایی که قرار است در آینده توسط این خودروها انتقال داده شود را نیز آلوده نماید و واضح است که دستگاه های سازگار با محیط زیست و انعطاف پذیر اکتیوتک راهکارهای مدرنی ارائه می دهند که سیستم های سنتی تهویه هوا قادر به انجام آن نیستند.

کار با حیوانات

 

دامپزشکی ها، اصطبل ها، و پناهگاه های نگهداری گربه و سگ ها، همه و همه دارای مشکلاتی نظیر داشتن بوهای نامطبوع و همچنین خطر انتشار بیماری های مختلف هستند که می تواند حیوانات را در معرض خطر قرار داده و به آنها صدمه بزنند. تکنولوژی تصفیه کننده اکتیوتک به راحتی قابل نصب و استفاده بوده و اثر آن بر روی 99.99 درصد از عوامل بیماری زا (پاتوژن) بصورت علمی به اثبات رسیده است. این تکنولوژی تمامی بوها را از بین برده و ذرات بسیار ریزی را که فیلترهای معمولی قادر به تمیز کردن آن نیستند، حذف می کند. با استفاده از این دستگاه ها تمامی بوهای نامطبوع حذف می شود و مخصوصاً مشکلات آلرژی در میان انسان ها از بین رفته و محیط کاری بسیار مناسب و قابل قبول را برای افرادی که معمولاً نمی توانند در کنار حیوانات باشند، به ارمغان می آورد.

 

01.jpg02.jpg03.jpg04.jpg05.jpg06.jpg07.jpg08.jpg09.jpg10.jpg11.jpg